Historia firmy

Przedsiębiorstwo StanFlex działa na rynku od 2013 roku. Pomimo stosunkowo krótkiego czasu w jakim firma działa na rynku, posiadamy ogromne doświadczenie w produkcji rynien uprawowych do truskawek, pomidorów, ogórków, papryki itp.

Swoje duże doświadczenie firma zyskała dzięki pracy, wysiłkowi, doświadczeniu oraz pasji swojego założyciela Stanisława Bogdała. Dzięki doświadczeniu jakie właściciel zdobył podczas pracy w branży budowlanej a następnie przechodząc do sektora ogrodniczego i rolniczego w dniu dzisiejszym firma jest jedną z bardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku ogrodniczym i rolniczym. Warto dodać, że dzięki wieloletniemu okresowi spędzonym poza granicami Polski między innymi w Stanach Zjednoczonych, Holandii, Hiszpanii, Irlandii, Boliwi i zdobytemu tam doświadczeniu można potraktować Pana Stanisława jako prekursora wprowadzenia upraw przy pomocy rynien do polskiego rolnictwa.

Głównym celem firmy StanFlex jest dostarczenie swoim klientom produktów najwyższej jakości i „Wprowadzenie Polskiego Rolnictwa Na Wyższy Poziom.”

Prezes StanFlex’u

Cele firmy: "Wprowadzanie na rynek polski nowych technologii i systemów do uprawy truskawek, malin, jeżyn itp. "

Stanisław Bogdał

Witam i dziękuję za odwiedzenie strony Grupy STANFLEX. Proszę o zapoznanie się z naszą ofertą. Zadzwoń, umów się na spotkanie, a na pewno nie pożałujesz.

Stanisław Bogdał Ekspert ds. nowych technologii uprawy truskawek
Translate »